Verslo valdymo sistemos

Programuojame malonumą

Verslo valdymo sistema turi būti suvaldoma. Kuriame patogias ir lengviausiai pritaikomas smulkaus ir vidutinio verslo valdymo sistemas.

Kokie verslo valdymo sistemos moduliai reikalingi Jūsų įmonės veiklos optimizacijai ir verslo apsukų didinimui? Juk galimi ERP funkcionalumai prasideda nuo įmonės apskaitos, o baigiasi įmonės veiklos analize. O galbūt Jums reikia visiškai specializuoto verslo valdymo sprendimo? Todėl bendradarbiavimą pradedame tiksliai nustatydami, kokius laiką eikvojančius procesus įmanoma optimizuoti būtent Jūsų įmonės veikloje.

Pasirūpiname tik tomis funkcijomis, kurios tikrai reikalingos Jūsų verslui ir bus realiai panaudojamos. Nes didelė sistemos apimtis savaime anaiptol nereiškia sistemos patogumo. Didelės verslo valdymo sistemos yra brangios, darbuotojai jų nemėgsta, o jų funkcionalumai niekuomet pilnai neišnaudojami. Smulkiam ir vidutiniam verslui reikia optimalaus dydžio sistemos – tokios, prie kurios būtų lengva priprasti ir malonu naudotis.

Mūsų plėtojamos sistemos:
  • Ryšių su klientais valdymo sistema (CRM) – Pelningų santykių su klientais kūrimui.
  • Logistikos valdymo sistema – Logistikos procesų optimizavimui.
  • Rezervacijų valdymo sistema – Nuomojamų objektų valdymui.
  • Pardavimų valdymo sistema – Pardavimo procesų kontrolei.
  • Gamybos valdymo sistema – Gamybos planavimui ir resursų valdymui.
  • Projektų valdymo sistema – Projektinės veiklos suvaldymui.

Kitas specializuotas sistemas verslui kuriame atsižvelgdami į Jūsų įmonės veiklos specifiką bei nestandartinius procesus, kuriuos norėtumėte automatizuoti.

Verslo sistemas paprastai vystome internetinėje erdvėje (debesyse), taip užtikrindami lengvesnį prisijungimą, paprastesnį administravimą ir mažesnę kainą. Esant poreikiui, sistemas diegiame ir vidiniame įmonės serveryje. Kreipkitės dabar pat ir kartu su Jumis išsiaiškinsime, kokie verslo valdymo įrankiai reikalingi Jūsų verslo apsukoms padidinti.


Daugiau apie VVS