Apie Future IT

Dirbame, kad Jūsų žaidėjai būtų lyderiai

Programuojame malonumą

Daugelio Lietuvos įmonių praktikoje pardavimų valdymo, klientų aptarnavimo ir kiti procesai vis dar įkalinti senuose įpročiuose, asmeniškumuose bei chaotiškose organizacinėse praktikose. Tai pagrindinis streso, klaidų, nesusipratimų ir konfliktų darbe šaltinis.

Senus įpročius keisti nelengva. Tačiau nuo tos akimirkos, kada patys darbuotojai pajunta naujos sistemos naudojimo malonumą, tiek produktyvumas, tiek įsitraukimas į bendrus kompanijos tikslus bei ryžtas tobulėti auga geometrine progresija. Tam reikia, kad IT architektūra galutiniam vartotojui nebūtų per sudėtinga ir leistų pajusti tikrąjį efektyvesnio darbo džiaugsmą bei žaidybinį azartą.

Mes tikime, kad ateitis šypsosi komandoms, kurios moka mėgautis savo darbu. O tai įmanoma tik tada, kai kasdienybės betvarkėje įvedama tvarka ir „darbo higiena“. Visos kasdienės operacijos turi būti susistemintos bendroje žaidimo lentoje, kurioje tiek darbuotojai, tiek vadovai matytų svarbiausius rodiklius ir galėtų sėkmingai darbuotis (žaisti).
Jūsų ateitis, Jūsų žaidimas

Future IT kuria tiek universalius, tiek maksimaliai individualizuotus bei išskirtinių kompetencijų reikalaujančius programinius sprendimus pardavimo, gamybos, projektų valdymo ir kt. verslo procesams.

Dažnu atveju – ypač nedidelėms įmonėms – puiki išeitis yra Lietuvoje sparčiai populiarėjantis mūsų produktas – Hanna CRM. Tai lengviausiai priprantama CRM sistema rinkoje. Kartu tai taupiausias ir paprasčiausias būdas iš Excel lentelių, Word failų ir popierinių priminimo lapukų amžiaus žengti į modernų efektyvaus, darnaus ir gerokai malonesnio darbo amžių.

Mes pasirūpinome, kad tokį žingsnį galėtumėte žengti mažiausiais kaštais ir maksimaliai saugiai. Šia galimybe jau naudojasi keliasdešimt sėkmingai augančių bendrovių. Plačiau apie Hanna CRM skaitykite čia.
Kurioje vietoje skauda?

Bendrovėms, kurioms reikalinga autentiška individualizuota sistema, taip pat neskubame piršti grandiozinių sprendimų.

Labai svarbu, kad diegiamas CRM ir kitos programinės sistemos netaptų savitikslė papildoma našta darbuotojams, o realiai spręstų pagrindinius kasdienybės iššūkius. Dėl to esminis klausimas, kurį užduodame prieš pateikdami pasiūlymą, yra labai paprastas: „kurioje vietoje Jums šiandien skauda?“.

Tik gerai perpratę Jūsų verslo skaudulius, siūlome vaistus. Viskas tam, kad Jūs ir Jūsų darbuotojai darbe patirtų tikrąjį efektyvumo džiaugsmą. Kad galėtumėte pasitikti ateitį žaisdami. Ir skindami naujas pergales.

Įgūdžiai


Komandiniame darbe naudojame įrankius, kurie padeda sukurti patikimos kokybės galutinį rezultatą.

Karkasai

Laravel, Phalcon, Symfony, CodeIgniter

Duomenų bazės

MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis

Vartotojo sąsaja

HTML5, CSS3, AngularJS, Node.js, Bootstrap, SASS, LESS, jQuery, React

Programavimo įrankiai

Composer, Sentry, Vagrant, PhpStorm, DeployHQ, Amazon AWS

Kiti įrankiai

BitBucket, GitHub, Sentry, Slack, MockFlow

imageimageimageimage